Strach o legendu! Pelé je kvůli nádoru opět v nemocnici

Zdroj: profimedia.cz

Fotbalová legenda Pelé je kvůli operovanému nádoru tlustého střeva znovu hospitalizována. Dle lékařů je 81letý Brazilec ve stabilizovaném stavu.

Pelé v září podstoupil operaci tlustého střeva a následně strávil v nemocnici téměř měsíc. Při propuštění žertoval, že může klidně odehrát 90 minut i nastavení.

Ve středu nemocnice Alberta Einsteina v Sao Paulu oznámila, že je trojnásobný světový šampion opět hospitalizován a lékaři pokračují s pooperační léčbou. Dle zprávy je Pelé stabilizovaný a do pár dnů by měl být opět propuštěn. Musí ovšem podstoupit chemoterapii.

Pelé se po operaci nádoru ve střevě zotavoval na rotopedu:

Pelé nedávno na svém profilu sdílel historickou fotku s další legendou Franzem Beckenbauerem.

Boston srovnal sérii s Miami na 2:2, řádil Tatum

V semifinále play-off NBA došlo v noci k vyrovnání stavu série mezi Bostonem a Miami. Celtics doma ve čtvrtém duelu porazili Heat o propastných 20 bodů a je jasné, že fanoušci uvidí nejméně šest zápasů. Výhru celku z Massachusetts řídil Jayson Tatum se 31 body. Boston dal základy výhře 102:82 již v první čtvrtině, kdy vyhrál o 18 bodů.