Trnava porazila Michalovce a přiblížila se Slovanu, rozhodla již první minuta

Fotbalová Trnava v prvním utkání osmnáctého kola slovenské Fortuna Ligy porazila Michalovce 2:0 a přiblížila se na pět bodů k Slovanu Bratislava. Rozhodla již první minuta utkání, kdy Spartak poprvé skóroval.

Druhý celek nejvyšší slovenské soutěže naskočil do duelu skvěle a po pár sekundách šel do vedení. Saymon vystřelil na branku a hostující jednička Száraz míč vyrazila před sebe, kde ho našel Martin Bukata a dorazil pod břevno. Spartak tak šel do brzkého vedení, gól se nicméně později ukázal jako vítězná trefa.

Domácí se dostali během čtvrthodiny do dvoubrankového vedení. Yusuf Bamidele Isa dostal přihrávku na hranici vápna, kde se uvolnil, a přesnou střelou do pravé části branky navýšil vedení trnavského mužstva již na 2:0. Pěknou přihrávkou na gól se blýskl Kyriakos Savvidis.

Do dvaceti minut to mohlo být již o tři branky, ale střela Mikoviče zpoza vápna byla parádně vyražena brankářem Michalovcí. Ranko se hnal sám na branku, ale Takáč jej vychytal. Matúš Marcin v závěru druhého poločasu nastřelil pouze brankovou konstrukci, a tak Spartak zvítězil 2:0.

FC Spartak Trnava – MFK Zemplín Michalovce 2:0 (2:0)