Mbappé řídil další výhru PSG nad Monakem, Nice porazilo Rennes

Fotbalové Stade Rennes ve šlágru 18. kola francouzské Ligue 1 podlehlo Nice a soupeř se po vítězství dostal na dostřel jediného bodu ke druhé příčce tabulky. V duelu mezi Lille a Lyonem nepadl jediný gól a soupeři se rozešli remízou 0:0. O vítězi duelu Angers a Clermontu rozhodla jediná trefa z penalty. Méty rozstřílely Lorienty čtyřmi přesnými zásahy. PSG porazilo Monako, zářil hvězdný Kylian Mbappé.

PSG je jasným lídrem Ligue 1, ale poslední výsledky nejsou ideální. V utkání s Monakem mohl domácí celek brzy prohrávat, ale tým z knížectví nastřelil pouze tyčku. Následně se z penalty prosadil Kylian Mbappé, který přidal druhou branku těsně před poločasem. Messi jej vyzval ke skórování a francouzský supertalent nepohrdl. Domácí vyhráli 2:0 a navýšili vedení na čele tabulky.

Druhý celek tabulky francouzské Ligue 1 z Rennes přivítal na domácí půdě Nice a v ostrém souboji dvou týmů z předních pozic soutěže nenašel na soupeře recept. Hosté se ujali vedení už v 19. minutě, kdy Dolberg proměnil penaltu. Následně náskok díky trefě Atála navýšili. Rennes v 59. minutě snížilo, druhý gól už ale nepřidalo. Nice tak na třetím místě ztrácí jen bod.