Fotbal

Třetí poločas: Straka promluvil k losu Ligy mistrů, Enge hodnotil finále F1

Další díl pořadu Třetí poločas na TN LIVE se věnoval kontroverznímu fotbalovému losu Ligy mistrů i dalších evropských soutěží. O šancích Sparty a Slavie i výkonech Patrika Schicka pak promluvil host František Straka. Řešili jsme také hodně dramatické finále formule 1, kde nakonec zvítězil Max Verstappen. O svoje názory na letošní sezonu v F1 se podělil závodník Tomáš Enge.

Velkým tématem pondělního pořadu Třetí poločas byl los Ligy mistrů, který se musel po technických potížích opakovat. "Sledoval jsem dění v Německu a všichni řešili Atlético Madrid jako soupeře Bayernu. Pak však bylo zase všechno jinak. Co jsem koukal, tak byly podobné technické problémy i při losu Evropské konferenční ligy. Nedokážu si to vysvětlit, ale na takové úrovni by se to rozhodně nemělo stávat," kroutil hlavou fotbalový trenér František Straka.

Bývalý československý fotbalový reprezentant pak také promluvil o šancích Sparty a Slavie v play-off Evropské konferenční ligy. "Pro mě je Fenerbahce přijatelnějším soupeřem než Partizan Bělehrad. Turecký fotbal už nemá takové renomé jako dříve. Naopak u Sparty vidím šance 50 na 50, Partizan je hodně nepříjemný soupeř," prohlásil Straka. 

Celý rozhovor s Františkem Strakou sledujte zde:

Řešila se také poslední Velká cena v Abú Zabí, jež rozhodovala o vítězi letošního ročníku formule 1. Závod i celou sezonu nakonec vyhrál Max Verstappen, hodně se ale řešilo poslední kolo, při kterém dostal nizozemský jezdec po odjetí safety caru šanci Hamiltona předjet. "Myslím si, že ředitel rozhodl o mistrovi světa. On věděl, že Verstappen má nové, měkké pneumatiky, Hamilton má staré, tvrdé a že pokud dá Verstappenovi šanci alespoň na jedno kolo, tak ji využije," prohlásil jediný český jezdec v F1 Tomáš Enge. Český závodník se pak vyjádřil k budoucnosti formule 1 i jeho osobních plánech.

Celý rozhovor s Tomášem Engem sledujte zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události