Bayern deklasoval Stuttgart. Gnabry nasázel hattrick, trefil se i Lewandowski

Bayern Mnichov nadále vévodí fotbalové Bundeslize. První místo potvrdil v zápase se Stuttgartem. Na jeho hřišti se trefil hned pětkrát, když tři přesné trefy zaznamenal Gnabry a dvakrát se prosadil Lewandowski.

Bayern se poprvé prosadil na konci prvního poločasu. Sané přistrčil míč doleva, kde byl Serge Gnabry a ten se trefil parádně na zadní tyč. Ve druhém poločase se bavorský velkoklub prosadil hned čtyřikrát. Nejprve se ve vápně uvolnil opět Serge Gnabry, zvolil tentokrát přízemní střelu a bylo to 2:0.

V 69. minutě začala silná pětiminutovka mnichovského celku, kdy nasázel hned tři branky. Vše odšpuntoval Robert Lewandowski, který gólmana Müllera přehodil krásným obloučkem. Polský kanonýr se prosadil i o další tři minuty později, když si seběhl na malé vápno a usměrnil do branky přihrávku Gnabryho.

​Poslední branka padla v 74. minutě a Gnabry dovršil hattrick. Brankář domácích nešťastně vyrazil balón přesně k německému útočníkovi a ten upravil na konečných 5:0. Bayern tak aktuálně vede tabulku o devět bodů před Dortmundem, který má ale zápas k dobru.

Gólová přestřelka byla k vidění v utkání Wolfsburgu s Kolínem. Domácí dvakrát vedli, ale ani jednou se jim vedení nepodařilo udržet. Hosté tak závěrečný direkt uštědřili svému soupeři v poslední minutě a nakonec si odvezli všechny tři body.

Na sestřih zápasu Wolfsburgu s Kolínem se podívejte zde:

​Dobrou formu pak potvrdila Mohuč, která na domácím stadionu zničila Herthu 4:0. Za hosty odehrál celý zápas Vladimír Darida. V posledním hraném zápase překvapivě uspěl předposlední Bielefeld, který porazil Bochum 2:0.