New Orleans se Satoranským porazili v prodloužení úřadujícího mistra ligy

Zdroj: profimedia.cz

New Orleans Pelicans za přispění Tomáše Satoranského překvapivě porazili úřadujícího šampiona Milwaukee, který se potýká s četnou marodkou, 116:112. Rozhodovalo se v prodloužení.

Pelicans, kteří se letos pohybují na spodu tabulky, si po výhře nad Oklahomou připsali další cenný skalp. Na domácí palubovce přivítali úřadujícího mistra z Milwaukee a byla to bitva do posledních vteřin.

Po základní hrací době byl stav 103:103 a šlo se do prodloužení. První body si sice připsali hosté, ale New Orleans šli vzápětí do vedení hodem za tři body. Senzaci zakončili v samotném závěru, kdy soupeři odskočili čtyřmi body a oslavili tak velké vítězství.

New Orleans porazili Oklahomu díky koši přes půlku hřiště v poslední vteřině:

Tomáš Satoranský na palubovce strávil 12 minut a 27 sekund. Ze čtyř pokusů proměnil jeden za 2 body, připsal si 3 doskoky a 2 asistence. Nejlepším střelcem byl Jrue Holiday z Milwaukee, který se postaral o 40 bodů. V sestavě Bucks chyběly ikony Giannis Antetokounmpo či Khris Middleton.