Real Madrid překvapivě ztratil body s Cádizem. Bilbao přestřílelo Betis

Královský velkoklub nedokázal navázat na výkony z poslední doby doby. Na domácím hřišti totiž pouze remizoval s Cádizem 0:0. Naopak přestřelka se strhla v utkání Bilbaa a Betisu, kde domácí zvítězili 3:2.

Real se k první příležitosti propracoval ve 23. minutě. Zpoza šestnáctky tvrdě vypálil Valverde, ale Ledesma se zaskvěl parádním zákrokem. Další šance přišly po změně stran. Benzema si naběhl na oblouček za obranu, byl sám před hostujícím gólman a ten opět podržel svůj tým. I kdyby francouzský útočník skóroval, gól by kvůli ofsajdu neplatil.

Další možnost měl Hazard, jenž si naskočil na Kroosův centr, jenže hlavičkou nechal opět vyniknout Ledesmu. Udeřit tak mohl z ojedinělé šance Cádiz, ale Negredu těsně minul. Poslední příležitost měl opět Benzema, který se zhostil exekuce přímého kopu. Bohužel pro něj a celý Real ale stál v brance Jeremías Ledesma, který si poradil i s tímto pokusem a zápas tak skončil bez branek.

​Hned pět gólů padlo v zápase Athleticu Bilbao a Realu Betis. Už v šesté minutě byl stav 1:1. Hosté se dostali sice v 53. minutě do vedení, ale klub z Baskicka dokázal srovnat krok a minutu před koncem rozhodnout. Betis je tak aktuálně na třetím místě nejvyšší španělské soutěže. Za Getafe se podíval v 73. minutě do hry Jakub Jankto, který pomohl k vítězství 1:0 nad Osasunou.

Nedělní výsledky LaLigy:

Granada – Mallorca 4:1 (1:1)
Branky: 21. J. Molina, 62. J. Molina, 90+2. J. Molina, 90+6. Puertas – 25. D. Rodríguez.

Ath. Bilbao – Betis 3:1 (1:1)
Branky: 2. I. Williams, 72. I. Williams, 89. de Marcos – 6. Juanmi, 53. Fekir.

Getafe – Osasuna 1:0 (0:0)
Branka: 90+3. Poveda.

Real Madrid - Cádiz 0:0