Nejšílenější oslava gólu všech dob? Balotelli kopl svého parťáka do hlavy

Mario Balotelli v utkání s Galatasarayem Zdroj: Profimedia

O rebelovi Balotellim se nemluví tolik jako v minulosti, a tak na sebe opět upozornil. I když ne úplně fotbalovou akcí, což je u něj zvykem. Když společně se svým Demirsporem oslavoval gól, který padl do sítě Galatasaraye, nakopl Balotelli spoluhráče do hlavy.

Situace přišla v 53. minutě. Yunus Akgün otevřel skóre a následně přidal ještě druhou branku. Jenže více než o něm se mluví o horkokrevném Italovi. Ten sice neměl ani asistenci, ale při gólové oslavě kopl svého parťáka do hlavy. Tým Adana Demirspor nakonec porazil Galatasaray 2:0 a je na čtvrtém místě.

Balotelli o sobě dal vědět už na konci srpna, když v zápase s Konyasporem byl střídán už po jedenácti minutách a byl hodně rozčílený. Na střídačce pak udeřil spoluhráče pěstí.

​Rodák z Palerma přestoupil k tureckému nováčkovi před letošní sezonou. A v novém působišti se mu poměrně daří. Bývalý útočník Manchesteru City za 17 zápasů nasázel šest branek a přidal dvě asistence. Zároveň stihl již obdržet i sedm žlutých karet.