PSG vybojovalo bod až v nastavení. Sergio Ramos dostal červenou

Zdroj: Profimedia.cz

Ve francouzské Ligue 1 bylo k vidění jedno velké překvapení. PSG totiž ztratilo body na hřišti Lorientu, když remizovalo 1:1. Alespoň bod vystřelil v nastavení Icardi. Pařížané museli dohrávat bez vyloučeného Ramose.

Favorizovanému PSG chyběl zraněný Neymar a vykartovaný Mbappé. Přesto zahrozil jako první. Už v páté minutě mohl skórovat Icardi, ale z malého vápna minul. Hrál se atraktivní ofenzivní fotbal, kterému ale chyběly góly. Přitom k nim měly blízko oba celky. Tutovku měl Moffi a na druhé straně trefil tyč Messi.

Skóre se pohnulo ve 40. minutě a gól stál opravdu za to. Za pokutovým územím práskl do balonu Thomas Monconduit a Navas byl absolutně bez šance. I nadále střídala jedna šance druhou, ale stav se neměnil. Navíc pro PSG se situace zkomplikovala v 86. minutě, když Ramos dostal druhou žlutou kartu a musel do sprch.

​Přesto se hostujícímu celku podařilo srovnat krok. V první nastavené minutě vystřelil alespoň bod hlavou Mauro Icardi. PSG ale stále vede Ligue 1 s náskokem 13 bodů před druhým Nice. To na domácím hřišti porazilo Lens 2:1.