Hokej

Vánoce u slavných sportovců? Nechybí stromeček, pohoda a dárky

V době vánočních svátků se na pár okamžiků zastaví také sportovní svět a hokejisté, fotbalisté či tenistky tráví nejkrásnější dny v roce se svými nejbližšími. Jak vypadají stromečky u českých sportovních hvězd? Jak si je nazdobily, a s kým Vánoce tráví?

Přestože jsou sportovci často na cestách, o vánočních svátcích se obvykle vrací domů a tráví je se svými nejbližšími. Stejně jako každý zdobí vánoční stromečky a výjimečně si dopřejí cukroví, bramborový sálat či kapra. Jaké mají letošní Vánoce české sportovní hvězdy?

Útočník pražské Sparty Filip Chlapík dostal krásný vánoční dárek předčasně. Společně s partnerkou totiž ještě před Vánocemi oznámili, že čekají miminko. 

https://www.instagram.com/p/CXRMuGVAjgx/

Radostnou novinou se těsně před Vánocemi pochlubili také hokejista Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová. Jejich dceři Leontýnce totiž přibude sourozenec. 

https://www.instagram.com/p/CX2Blz4DqUY/

Miminko si předčasně nadělili také tenistka Kristýna Plíšková a fotbalista Dávid Hancko. Ti tráví poslední Vánoce ve dvou. Plíšková je totiž těhotná a za rok už tak budou oba slavní sportovci slavit ve třech.

https://www.instagram.com/p/CX3MTMJt_xU/

Veselé Vánoce plné dětského smíchu má i bývalá úspěšná biatlonistka Gabriela Soukalová. Ta sice prozatím neukázala vánoční stromeček, na svém instagramu ale zveřejnila krásnou fotku s přítelem a dcerou, kterou náležitě okomentovala.

"Shodli jsme se, že tak jako letos jsme se na Vánoce netěšili praktický od dětství. Kojenec z toho sice ještě nemá rozum, ale mně všechno najednou dává takový smysl, že mám pocit, že ty krásné Vánoce, plné lásky a světla v našich životech, snad slavíme od jejího narození," napsala do příspěvku.

https://www.instagram.com/p/CXBCMr6Nfqj/

To útočník pražské Sparty Adam Hložek už má pod stromečkem dokonce "naježeno". Svátky tráví s přítelkyní Veronikou. 

https://www.instagram.com/p/CXy6RxZgmYL/

I další ze sparťanů, Bořek Dočkal, se pochlubil fotografií u stromečku se svými nejbližšími. 

Rodinnou pohodu si užívá také slávista Nicolae Stanciu, o svátcích je s partnerkou a dcerkou. 

https://www.instagram.com/p/CX3DxT8gz7g/?utm_source=ig_web_copy_link

Bývalý fotbalista David Limberský si po konci kariéry může užívat Vánoce se vším všudy. Letos s partnerkou a dcerou absolvoval i krásné vánoční focení.

https://www.instagram.com/p/CXqRKd6IQtS/

Promotér a spoluvlastník organizace Oktagon MMA Ondřej Novotný nabízí svůj bramborový salát, který označil jako "salátovou mísu" a šampiona mezi saláty. A dokonce vyzval, že kdokoli se pochoutce chce postavit, ví kde Novotného hledat. 

https://www.instagram.com/p/CX1ZxFrIuj3/

Krásné prožití vánočních svátků popřál fanouškům s manželkou i fotbalista Michael Krmenčík.

https://www.instagram.com/p/CX008lpMMzJ/

Se stromečkem, dárky a také svým přítelem se pochlubila i atletka Zuzana Hejnová

https://www.instagram.com/p/CX3Q3Y7MXIY/

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události