Satoranského body nestačily, New Orleans těsně padlo s Oklahomou

Český basketbalista Tomáš Satoranský zaznamenal v nočním zápase svého New Orleans dva body, pět doskoků a čtyři asistence, na vítězství však ani jeho příspěvek nestačil. Pelicans padli s Oklahomou 117:112. Český reprezentant strávil na palubovce necelých sedmnáct minut. Na český souboj s Vítem Krejčím nedošlo, ten totiž v dresu Thunder vůbec nenastoupil.

Tomáš Satoranský naskočil do zápasu s Oklahomou takřka na sedmnáct minut a zaznamenal dva body, pět doskoků a čtyři asistence. Jeho New Orleans však v přesto v bitvě dvou týmů ze spodní částí tabulky Západní konference prohrálo, když soupeři podlehlo 117:112.

O triumf Thunder se postaral především Shai Gilgeous-Alexander, který zapsal 31 bodů. Zatímco Oklahoma tak po prohře s Phoenixem znovu najela na vítěznou vlnu, New Orleans po čtyřech výhrách v řadě padlo. Do sestavy Thunder se nevešel Čech Vít Krejčí, a tak se nakonec nekonal ani souboj mezi dvěma českými hráči.

​Skvělý výkon předvedl Cleveland. Ten porazil Toronto o pětačtyřicet bodů. Těsnou výhru o tři body nad favorizovanými Los Angeles Clippers uhájili hráči Denveru.