šipky

Hvězda Premier League se spoluhráči vyrazila na šipky, nepřišla o devítku Price

Hvězda Premier League se spoluhráči vyrazila na šipky, nepřišla o devítku Price
James Maddison (úplně vlevo) z Leicesteru na šipkách Zdroj: Profimedia.cz

Mistrovství světa v šipkách se dostává do svého finále. Během soboty mohli diváci vidět čtvrtfinálová klání, vypadla například světová jednička Gerwyn Price, který se ovšem blýskl devítišipkovým zavřením. Skvělý počin sledovaly i opory fotbalového Leicesteru.

Gerwyn Price se stal třetím hráčem letošního světového šampionátu, kterému se povedlo uzavřít leg nejrychlejším možným zavřením, a to devátou šipkou. Předtím se to povedlo Skotovi Borlandovi a Litevci Labanauskasovi. 

Price nicméně v napínavém devítisetovém zápase prohrál s Michaelem Smithem a o světový titul se neutká, mezi čtyři nejlepší postoupil také Peter Wright, James Wade a Gary Anderson. 

Podívejte se na devítku Gerwyna Price:

Související obsah

Show si nenechala ujít ani velká hvězda Premier League James Maddison, který se v Ally Pally objevil po boku spoluhráčů Barnese či Choudhuryho. Ukázalo se jen, jak jsou šipky ve Velké Británii obrovsky populární. Fotbalisté Leicesteru měli nastoupit proti Norwichi, ale utkání bylo odloženo. 

Semifinále šipkařského šampionátu pokračuje zápasy v neděli. Před devátou se jako první představí Michael Smith s Jamesem Wadem, ve druhém zápase se proti sobě postaví Peter Wright a Gary Anderson.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události