Další sporty

Šílenství v NFL! Hvězdný hráč se svlékl a utekl do šatny během zápasu

Šílenství v NFL! Hvězdný hráč se svlékl a utekl do šatny během zápasu
Antonio Brown Zdroj: Profimedia

Nejlepší liga amerického fotbalu NFL v noci nabídla další neuvěřitelný příběh. Problémový hráč Tampy Bay Buccaneers Antonio Brown se uprostřed zápasu rozhodl, že toho má dost, teatrálně se vysvlékl a hodil svou výstroj mezi fanoušky. Trenér Bruce Arians hráče, který se vešel i do sestavy desetiletí, po zápase ihned vyhodil.

NFL nabízí špičkové sportovní výkony, neuvěřitelná dramata, otočky prakticky rozhodnutých zápasů i drsná zranění, která nahánějí hrůzu. Ale to, co se stalo v noci v New Yorku, muselo zaskočit i ty nejzkušenější diváky. Antoniu Brownovi ve třetí čtvrtině za stavu 24:10 pro domácí New York Jets došly nervy a teatrálně odkráčel ze hřiště. Svlékl si svou výstroj, část z ní hodil mezi diváky a pak bez zájmu o zápas odkráčel přes hřiště do šatny. Během svého nahého odchodu ještě mával divákům.

Buccaneers nakonec bez Browna otočili stav zápasu a vyhráli 28:24. Když se trenéra Bruce Arianse na tiskové konferenci ptali na tento incident, odpověděl stroze: "Už není Bukanýr. To je konec příběhu. Pojďme mluvit o chlapech, kteří tam přišli a vyhráli zápas." Podle zámořských novinářů Brown ani neodletěl s týmem a musel si hledat dopravu z New Yorku sám.

https://twitter.com/MySportsUpdate/status/1477735870467870728?s=20

Co vůbec vedlo Browna k takto teatrálnímu odchodu? Jay Glazer z televize Fox informoval, že trenér Arians ho chtěl poslat na hřiště, ale neposlušný hráč odmítl. Když následně odmítl i podruhé, 69letý trenér mu řekl, ať odejde.

33letý Brown hrající na pozici wide receivera má za sebou úctyhodnou kariéru, sedmkrát byl vybrán do utkání hvězd a vešel se i do výběru nejlepších hráčů desetiletí. V uplynulé sezoně s Tampou vyhrál také Super Bowl. Jenže Brown má i svou stinnou stránku, v kabině údajně nepatří mezi oblíbené hráče, kvůli čemuž byl v roce 2019 vyměněn z Pittsburghu do Oaklandu. Tam zůstal jen půl roku, než se ho Raiders zbavili.

Související obsah

​Jeho posledním průšvihem bylo zfalšování očkovacího průkazu. Za to byl v současné sezoně potrestán stopkou na tři zápasy a údajně se za něj přimlouval sám Tom Brady, aby Brown ještě dostal šanci a byl přijat zpátky do týmu. Bradyho přímluva a Brownova hvězdná minulost přispěly k tomu, že rodák z Miami dostal ještě šanci a v minulém kole se odměnil za svůj návrat ziskem 101 yardů při výhře 32:6 nad Carolinou Panthers. Nedělní zápas byl ale patrně jeho poslední v NFL. Těžko si nějaký trenér bude chtít narušit kabinu takto problémovým hráčem, který má nejlepší roky za sebou.

Loni Brown vyhrál s Buccaneers Super Bowl:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události