Rangers si bez problémů poradili s Edmontonem, Češi nebodovali

V hokejové NHL byl vzhledem k odloženým zápasům v noci na úterý na programu pouze jediný duel, v němž tým New York Rangers změřil síly s Edmontonem. Jezdci zvítězili vysoko 4:1, ani jeden ze dvou českých hráčů nebodoval. Libor Hájek ale odehrál 22 minut.

Utkání proti Oilers odstartovali Rangers na jedničku a už v 6. minutě se dostali do vedení zásluhou Alexise Lafreniéra a zároveň kvůli špatné rozehrávce hostujícího brankáře. Zkraje prostřední periody zacílil přesně z mezikruží Goodrow, a Rangers tak odskočili na rozdíl dvou gólů.

Edmonton se dostal na dostřel přesně v čase 34:00, kdy krásnou přihrávku zprava zužitkoval ranou z hranice brankoviště McLeod. Víc už toho ale kanadský celek nezvládl.