Correa napodobil gólem Patrika Schicka, Atlético ovšem ztratilo body

Ángel Correa sice vstřelil krásnou branku z půlky hřiště, ale na hřišti Villarrealu to na tři body nestačilo. Pohledné utkání skončilo remízou 2:2. Janktovo Getafe prohrálo na hřišti Sevilly, český reprezentant opět chyběl v základní sestavě.

Gólem, kterým se blýskl Patrik Schick na posledním evropském šampionátu, se připomněl Ángel Correa z Atlética Madrid v utkání s Villarrealem. Ten o něco později nedal penaltu, dorážka přišla rukou a VAR gól odvolal. Nakonec se ale Žlutá ponorka dočkala vyrovnání.

Villarreal na startu druhého poločasu stav duelu otočil, v úniku se střelou mezi nohy prosadil střelec Alberto Moreno. Atlético přispěchalo s odpovědí do deseti minut, Geoffrey Kondogbia se prosadil zpoza vápna a lehce nachytal domácího brankáře. Utkání tak skončilo remízou 2:2.

Jakub Jankto opět chyběl v základní sestavě Getafe, na hřiště přišel až v závěru a prohru se Sevillou 0:1 již nijak neovlivnil. V ostatních zápasech Vallecano remizovalo s Betisem, v Alavésu fanoušci branku neviděli a Osasuna si poradila s Cádizem.