Fotbal

Odejde hvězdný Ronaldo do Barcelony? Přestup dává čím dál větší smysl

Odejde hvězdný Ronaldo do Barcelony? Přestup dává čím dál větší smysl
Zklamaný Cristiano Ronaldo v zápase s Liverpoolem Zdroj: Profimedia

Mohl by hvězdný Cristiano Ronaldo přestoupit do Barcelony? Na první pohled věc z říše sci-fi dostává čím dál reálnější kontury. Podle katalánského deníku Sport už portugalská hvězda také infomovala svého agenta Jorge Mendese.

Právě Sport píše o tom, že Cristiano Ronaldo mluvil se svým agentem o možném odchodu z Manchesteru United a díky konexím Jorge Mendese se zástupci katalánského velkoklubu je případný přestup portugalského útočníka do Barcelony hodně žhavým tématem.

Přiživil to i příběh z 28. prosince, kdy španělský Deportivo Mundo pro změnu zveřejnil zprávu, že se Ronaldo skrze bývalého spoluhráče z United Gerarda Piquého domlouvá se současným koučem Barcy Xavim Hernándezem. Tato zpráva byla brána jako aprílový žert, jelikož 28. prosinec je španělským ekvivalentem 1. dubna. Nicméně jak se říká: "Na každém šprochu, pravdy trochu."

Související obsah

​Že by pak přestupu do Barcelony bránilo přesvědčení 36leté bývalé hvězdy Realu, taky nemusí být zrovna pravdivé. Ostatně sám CR7 měl mít v létě už jednou nohou namířeno do konkurenčního Manchesteru City, nakonec však skončil u svých "milovaných" United, kde započal svou hvězdnou kariéru.

Nicméně návrat na Old Trafford se po slibném začátku nevyvíjí podle představ. Tým ani po příchodu německého stratéga Ralfa Rangnicka herně nezáří. A sám Ronaldo si s trenérem prý také dvakrát nesedl. Možný odchod z Manchesteru United je tak čím dál více ve hře.

Související obsah

​Naopak pro La Ligu by byl návrat božského Cristiana senzací a možnou záchranou. Španělská liga se totiž po odchodu Ronalda a Lionela Messiho zrovna netěší velké oblibě fanoušků a strádá i finančně. Z marketingového hlediska by tak byl přestup hvězdného Portugalce do Barcelony naprostou bombou.

Odejde Cristiano Ronaldo z Manchesteru United:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události