Motorsport

Třetí poločas: Ke kauze okolo Djokoviče promluvil právník, řešil se i Dakar

Další díl pořadu Třetí poločas se věnoval stále probíhající kauze okolo tenisty Novaka Djokoviče. S loňským účastníkem Liborem Podmolem jsme pak probrali letošní Rallye Dakar.

Na úvod pořadu Třetí poločas na TN LIVE se řešila aktuální kauza okolo Novaka Djokoviče, jemuž byla zrušena víza a neměl startovat na australském grandslamu. Po pondělním verdiktu soudu, se ale srbský tenista na turnaji nakonec asi objeví. "Je to velice zajímavá kontroverze. Na obou stranách máte dost vyhraněné názory a tábory. Na jedné straně stojí tvrzení, že se jedná o primadonu, která má výjimečné zacházení. Na druhé straně máte příznivce Novaka, kteří dokonce mluví o tom, že se jedná o nějaký druh rasismu. Takže je to velmi zajímavé," promluvil k tématu právník a expert na sportovní právo Jan Šťovíček.

Celý rozhovor s právníkem Janem Šťovíčkem naleznete zde:

Dalším tématem bylo právě probíhající Rallye Dakar, které závodníky rozhodně nešetří. Zejména pondělní osmá etapa patřila k těm vůbec nejtěžším. K slavnému závodu promluvil bývalý freestyle motokrosař a loňský účastník Dakaru Libor Podmol. 

"Rallye Dakar je taková velká party pro velké chlapy, kteří tam spolu žijí 14 dní a dost se tam i trápí. Ale když se pak dostanou domů živí a zdraví, tak je to pro ně úžasný pocit," vypráví o atmosféře slavného závodu Podmol.

Celý rozhovor k zhlédnutí zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události