MMA

Hrozí Vémolovi trest za facky? Oktagon už násilí mimo klec řešil

Vyjádření Karlose Vémoly na instagramu může narušit i jeho blížící se zápas v organizaci OKTAGON MMA. Český zápasník totiž na sociálních sítích oznámil, že údajného milence Lely Ceterové profackoval, což by si jako profesionální bojovník neměl dovolit.

"Nikoho jsem nemlátil, panu Kaiserovi jsem dal dvě facky, za které se omlouvám, ale myslím, že by ho měla zfackovat jeho žena," prohlásil Karlos Vémola na instagramu, když oznamoval, že ho přítelkyně Lela Ceterová podvádí s jeho kamarádem Vítem Kaiserem, jenž je zase ženatý.

Nicméně i dvě facky by mohly Vémolovi zadělat na problém v organizaci Oktagon MMA. Ostatně na konci roku 2020 se řešil podobný, ale mnohem závažnější problém, kdy se dvojice zápasníků Tadeáš Růžička a Leo Brichta měla účastnit chuligánské bitky fotbalových fanoušků SK Slavie Praha a SFC Opavy.

Související obsah

Česko-slovenská MMA organizace takové chování neschvaluje. Není přípustné, aby profesionální zápasníci, kteří za sebou mají x zápasů, své dovednosti předváděli mimo oktagon.

​"Neslučuje se to s tím, být sportovní hvězdou. Věřím, že to bylo naposled a už to nebudeme muset řešit. Pokud ano, tak bychom to museli řešit razantně," dodal tehdy na adresu Růžičky a Brichty promotér a spolumajitel organizace Oktagon MMA Ondřej Novotný.

Nicméně oba zápasníci nakonec vyvázli bez trestu. Je tady k zamyšlení, zdali by organizace udělila nějaký trest Vémolovi, když patří mezi hlavní tváře Oktagon MMA.

Související obsah

​Otázkou také je, zdali Karlos Vémola zmíněné dvě facky svému kamarádovi Vítu Kaiserovi skutečně uštědřil. Kaiserova manželka totiž tvrdí opak. "Žádné facky nedostal. On se s ním vůbec teď ani neviděl, byl celou dobu se mnou a v práci. Navíc kdyby pan Vémola někoho zfackoval, bylo by to asi vidět, a on pořád vypadá dobře," vyjádřila se manželka údajného milence Lely Ceterové pro expres.cz.

Karlos Vémola se má v rámci zmíněné MMA organizace představit v květnu v boxerském duelu se zpěvákem Marpem, jenž se nyní věnuje zápasnickému umění.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události