Fotbal

Semifinále Carabao Cupu bylo přerušeno, diváci za bránou Chelsea volali o pomoc

Semifinále Carabao Cupu bylo přerušeno, diváci za bránou Chelsea volali o pomoc
Zdroj: profimedia.cz

Semifinálový večer Carabao Cupu přinesl další hrozivé chvíle. Závěr utkání mezi Tottenhamem a Chelsea (0:1) byl přerušen kvůli urgentní situaci v hledišti, kam byli díky fanouškům na pomoc přivolaní záchranáři.

Jakoby se hráči Tottenhamu spolu s rozhodčím Andre Marrinerem vrátili do říjnového utkání proti Newcastlu, kdy zadák Spurs Sergio Reguilon upozornil na zkolabovaného diváka v hledišti.

Tentokrát hlavního sudího upozornili fanoušci zpoza brány. Méně než pět minut zbývalo do konce utkání, které Chelsea vyhrála 1:0 a zajistila si tak devátou účast ve finále anglického ligového poháru, když se hra pozastavila a na ochozy přispěchala první pomoc.

Domácí probíhající situaci potvrdili: "Hra byla pozastavena kvůli zásahu mediků v hledišti," informoval Tottenham na twitteru.

Radio BBC po utkání informovalo, že dotyčný divák byl za asistence ošetřujících zdravotníků schopný opustit tribunu po svých. 

V poslední době museli zdravotníci na tribunách zasahovat hned několikrát. Po zmíněném říjnovém incidentu na stadionu Newcastlu, byla 1. prosince přerušena i utkání Watfordu proti Chelsea a Southamptonu s Leicesterem.

Tentokrát pozastavení hry trvalo necelých pět minut. Ve zbývajícím čase se stav nezměnil a Chelsea si po výhře 1:0 a domácím vítězství 2:0 došla pro devátou finálovou účast v anglickém ligovém poháru.

Související obsah

Finále Carabao Cupu je plánováno na programu na 27. února. Druhým finalistou bude vítěz z dvojice Liverpool – Arsenal.

Podívejte se na komentovaný sestřih druhého utkání Tottenham – Chelsea:

Odložený úvodní duel druhé semifinálové dvojice Liverpool - Arsenal se odehraje 13. ledna. Sledovat jej můžete od 20:40 opět na Nova Sport 2 a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události