Fotbal

Exsparťan udeřil protihráče pěstí, pak se před rozhodčím schoval v kabině

Exsparťan udeřil protihráče pěstí, pak se před rozhodčím schoval v kabině
Alžírský sudí Lahlou Benbraham během Poháru afrických národů | Zdroj: profimedia.cz

Hodně divoký závěr mělo fotbalové utkání mezi Gabonem a Ghanou na Poháru afrických národů. Jednu z hlavních rolí pak sehrál exsparťanský útočník Benjamin Tetteh, jenž na konci zápasu trefil protihráče pěstí. Následně se před naštvaným sudím schoval v šatnách.

K situaci došlo ve chvíli, kdy sudí Lahlou Benbraham odpískal konec zápasu. Ihned poté došlo k hromadné potyčce mezi Gabonem a Ghanou. Nejvíce pak v ní byl vidět střídající hráč Ghany Benjamin Tetteh, který udeřil jednoho z protihráčů pěstí.

Následně se snažil alžírský sudí najít viníka, kterému chtěl udělit červenou kartu. Jenže v hloučku fotbalistů mu to zprvu nešlo, čehož využil Tetteh a utekl mezitím do kabiny.

Související obsah

​Když však rozhodčí Benbraham zjistil, že potrestán má být bývalý útočník Sparty, okamžitě žádal fotbalisty Ghany, aby Tetteha přivedli zpátky na hřiště.

To se však nepovedlo, současný hráč tureckého Malatyasporu Benjamin Tetteh se už na trávník nevrátil a rozzuřený sudí tak alespoň do davu ukázal červenou kartu a číslo 25, tedy číslo dresu viníka, kterého trestá.

V zápase, který skončil remízou 1:1, se objevil i další bývalý sparťan a spoluhráč Tetteha Guélor Kanga, jenž odehrál za Gabon celý zápas a připsal si asistenci u vyrovnávajícího gólu.

To za Drážďany má povedenou premiéru Václav Drchal, který zde hostuje ze Sparty Praha:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události