Fotbal

Dům slavného obránce přepadli zloději. Manželka se s dětmi musela schovat

Dům slavného obránce přepadli zloději. Manželka se s dětmi musela schovat
Zdroj: profimedia.cz

"Byla jsem doma sama s dětmi, schovali jsme se všichni v zamčené místnosti," podělila se o děsivé svědectví manželka Victora Lindelöfa, jehož dům v týdnu přepadli maskovaní lupiči. Kvůli okolnostem posledních dní bude obránce Manchesteru United chvíli chybět.

Do domu fotbalisty Victora Lindelöfa se v týdnu vloupali maskovaní lupiči. Jak informovala jeho žena Maja Nilssonová Lindelöfová v emotivním příspěvku na sociálních sítích, k incidentu došlo zrovna v době, kdy její muž hrál proti Brentfordu.

"Byla jsem doma sama s dětmi, schovali jsme se všichni v zamčené místnosti, než přišli dovnitř. Jsme v pořádku, ale byl to pro mě i mé děti velmi děsivý a traumatický moment," svěřila se manželka slavného hráče. V domě byla jen s tříletým Tedem Louiem a novorozeným Francisem.

https://www.instagram.com/p/CR4U2jsp7Oj/

Její muž se o vloupání dozvěděl až po zápase anglické ligy, kdy Manchester porazil Brentford 3:1.

Po hrozivém zážitku se rozhodli odletět domů za rodinou do rodného Švédska. Victor své nejbližší doprovodil a trenér Ralf Rangnick potvrdil, že nějakou dobu bude s ohledem na okolnosti týmu chybět.

"Dohodli jsme se, že může vynechat trénink a zítra (v sobotu 22. ledna) nemusí hrát," potvrdit trenér. Lindelöf tak bude Manchesteru chybět v boji o čtvrtou příčku s West Hamem United.

Související obsah

Útok na Lindelöfův dům je již druhý v krátkém časovém sledu. V prosinci vloupání za podobných okolností oznámil také portugalský fotbalista Joao Cancelo, který s rodinou bydlí rovněž na předměstí Manchesteru. Minulý rok v březnu byly během zápasu zase přepadeny rodiny Ángela Di Maríi a Marquinhose.

Před Brentfordem Manchester zdolal v FA Cupu Aston Villu. Podívejte se na komentovaný sestřih:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události