Hokej

Marchand se zase činil, okradl fanouška o puk a poté dal pěstí gólmanovi

Kanadský bouřlivák v komerční přestávce doslova strhl bostonskou TD Garden. Pittsburghský brankář Tristan Jarry si během úpravy ledu pohrával s pukem na čepeli a chystal se ho čekajícímu fanouškovi hodit přes mantinel. Jenže přesně v ten moment mu do hole sekl Brad Marchand a vše s lišáckým úsměvem překazil.

Tohle byla ještě relativně úsměvná situace za stavu, kdy ještě Medvědům neteklo do bot. Třicet sekund před koncem základní hrací doby Bruins prohrávali o dvě branky a utkání bylo v podstatě rozhodnuté. To se pověstnému provokatérovi nelíbilo a na ledě rozpoutal velkou šarvátku.

Marchand najel do brankového prostoru a bezohledně píchl Jarryho přímo do masky. Tomu všemu ještě předcházela situace, kdy gólmana Pens skolil poměrně tvrdým úderem k zemi. Samotný brankář bostonskou třiašedesátku těsně po zápase bránil. "Myslím, že to bylo jen v zápalu boje. Všichni na ledě tvrdě bojovali a on se jen snažil dostat puk do sítě," komentoval na sociálních sítích.

Související obsah

​Tohoto muže mají ale soupeři v NHL přečteného a z předchozích zkušeností se dá bezpochyby předpokládat, že v tom tak úplně nevinně není. Po tomto zákroku vyfasoval tresty za hrubost a nesportovní chování. Celou situaci by ještě měla přezkoumat disciplinární komise NHL.

TN.cz, Michal Krobot
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události