Juventus zvládl přestřelku s Empoli. Dvěma góly rozhodl Vlahovič

Fotbalisté Juventusu se radují z gólu do sítě Cagliari | Zdroj: Profimedia

Po dvou remízách konečně přišlo vítězství. Fotbalisté Juventusu zajížděli na stadion Empoli, kde padlo hned pět branek. K jejich štěstí padly tři do sítě domácích a Turínští tak zvítězili 3:2 a drží se na čtvrtém místě.

Skóre otevřel Juventus po půl hodině hry. Na centr si nejvýše naskočil Moise Kean a hlavou ho poslal do sítě. Jenže domácím se podařilo srovnat krok o sedm minut později. Před brankou Szczesnyho vznikla trma vrma, Szymon Žurkowski dokázal uklidit míč do sítě.

V nastavení prvního poločasu šli ale hosté opět do vedení. Dušan Vlahovič dostal přihrávku do vápna, pohrál si s jedním obráncem a vše zakončil přesnou střelou. A tentýž hráč zvýšil už na 3:1, když dostal přihrávku za obranu a krásným lobem přehodil brankáře Vicaria.

​Za hosty už pouze snižoval z dorážky Andrea La Mantia a Empoli nakonec podlehlo Juventusu 2:3. V dalším zápase Salernitana remizovala s Bolognou 1:1 a Sassuolo porazilo Fiorentinu 2:1.