Barcelona rozdrtila Bilbao, Villarreal táhl čtyřmi góly teenager Pino

Fotbalová LaLiga měla v neděli na programu čtyři duely. Barcelona doma deklasovala Bilbao 4:0, Sevilla si poradila s Betisem 2:1 a Villarreal nedal šanci Espanyolu, který porazila 5:1 a čtyři branky vstřelil Pino.

Barcelona se po zpackaném úvodu LaLigy vyšplhala už na čtvrté místo. V posledním kole si v naprosté pohodě poradila s Athleticem Bilbao v poměru 4:0. V Blaugranas se po změně dresu konečně daří Aubameyangovi, který otevřel skóre duelu, když se prosadil z dorážky.

Další góly padly až po změně stran. Nejprve se tvrdou střelou pod horní tyč prosadil Dembélé, v 90. minutě si nejvýš ze všech naskočil Luuk de Jong a skóre uzavřel po dobrém náběhu Memphis Depay.

​Souboj druhého se třetím byl zápas mezi Sevillou a Realem Betis. Úspěšnější nakonec byli domácí, kteří zvítězili 2:1. Nejprve se z penalty prosadil Ivan Rakitič. Ještě před přestávkou vyslal dlouhý nákop za hostující obranu Búnú, tam si míč převzal Munír a zvýšil na 2:0. V závěru už pouze korigoval krásnou střelou z přímého kopu Canales.

Podívejte se na sestřih duelu mezi Sevillou a Betisem:

​Mluvit se po tomto kole bude o Pinovi z Villarrealu, který režíroval výhru 5:1 nad Espanyolem. Mladý španělský záložník nastřílel čtyři branky. V posledním zápase porazil Real Sociedad Osasunu 1:0.