Barcelona díky penaltě otočila skóre, za Atlético dvakrát skóroval Felix

Fotbalista Memphis Depay Zdroj: profimedia.cz

Fotbalisté Barcelony dokázali otočit skóre s Elche a připsali si třetí ligovou výhru v řadě. Rozhodující gól si připsal Memphis Depay z pokutového kopu. Katalánci jsou tak na třetím místě ve španělské La Lize. Zvítězilo také Atlético Madrid.

Barcelona prohrávala po prvním poločase 0:1, když se za Elche prosadil Fidel. Ve druhé půli ale katalánský velkoklub zabral a vstřelil dva góly, nejdříve srovnal Torres a pak z penalty Memphis Depay. Nizozemský útočník si tak připsal už desátou trefu a je nejlepším střelcem Barcelony.

Katalánci jsou tak aktuálně třetí ve španělské lize. Na čtvrté místo si polepšili fotbalisté Atlética Madrid, kteří porazili Betis Sevilla 3:1. Dvakrát se trefil Portugalec Joao Felix.