Potvrdí Liverpool postup v LM, nebo Inter překvapí? Sledujte na Nova Sport

Odvety osmifinále fotbalové Ligy mistrů startují tento týden na kanálech Nova Sport 3 a 4. Už v úterý se můžete těšit na šlágr mezi Liverpoolem a Interem Milán, který začíná na třetím programu od 21 hodin. Anglický klub bude hájit výhru 2:0, kterou si přivezl ze San Sira. K utkání je také připraveno tradiční studio, které odstartuje třicet minut před výkopem a o své odborné názory se v něm podělí bývalí čeští fotbaloví reprezentanti Horst Siegl a Roman Bednář.

Úterní odveta Liverpoolu proti Interu Milán má jasného favorita. Liverpool dokázal na hřišti Interu vybojovat výhru 2:0 a na domácím hřišti je ještě silnější – v této sezóně jsou Reds na Anfield Road zatím stále neporaženi. Ve druhém zápase půjdou svěřenci Jürgena Kloppa za další výhrou. "Nejsme tým, který brání výsledky a snaží se jakkoliv dostat dál. Chceme do zápasu opět vstoupit útočně a uvidíme, co z toho dokážeme získat," řekl německý manažer Liverpoolu.

Výraznější absence Liverpool nemá, vrátit by se mohli i chybějící Firmino, Thiago a Matip, kteří jsou podle slov Kloppa všichni v tréninkovém procesu. Na straně Interu se o víkendu blýskli oba útočníci, Lautaro Martínez vstřelil hattrick, Edin Džeko přidal dva góly. Obranu Liverpoolu však nelze srovnávat se zadní řadou poslední Salernitany, kterou Inter rozstřílel 5:0. Přinesou útočná esa Interu překvapení, nebo bude k vidění pohodlný postup Liverpoolu? Sledujte Liverpool – Inter živě v úterý od 21:00 na Nova Sport 3 a předzápasové studio o půl hodiny dříve.

​Ve druhém zápase úterního programu vyzve Bayern Mnichov na svém stadionu rakouský Red Bull Salzburg. První utkání skončilo překvapivě remízou, když bavorský gigant srovnával až v poslední minutě. Německému týmu budou chybět dlouhodobě zranění Davies, který má problémy se srdcem, a Goretzka, jehož nepustí do hry koleno. Stejný problém má také Corentin Tolisso. Dlouhodobé absence hlásí také rakouský šampion, který se musí obejít bez Koity, Okoha, Ongueneho a Vallciho.