Další sporty

Mike Tyson prodává bonbóny ve tvaru ukousnutého ucha bývalého rivala

Mike Tyson prodává bonbóny ve tvaru ukousnutého ucha bývalého rivala
Mike Tyson vs. Evander Holyfield 2, 1997 | Zdroj: Profimedia

Proč nezpeněžit nejhorší moment kariéry? Bývalý šampion těžké váhy Mike Tyson představil bizarní řadu bonbónů s výtažky z marihuany. Na tom by nebylo nic až tak divného, jen kdyby pochutiny nebyly ve tvaru ucha, které zuřivý Mike ukousl Evanderu Holyfieldovi při zápase v roce 1997.

Bývalý boxer, herec a bavič Mike Tyson (50–6–2NC) po ukončení profesionální kariéry zbohatl na obchodu s produkty, které obsahují látky z marihuany. Jeho společnosti se extrémně daří a nyní bývalý šampion zasadil konkurenci další tvrdý hák, a to v podobě svačinky s hořkou přichutí prohry "Mike Bites".

Provokativní dvojsmyslný název a tvar ukousnutého ucha odkazují na zápas, který se do dějin rohovnického sportu zapsal jako "The Bite Fight". Frustrovaný Tyson při odvetě s Evanderem Holyfieldem v roce 1997 dvakrát kousl soupeře do ucha, při druhém incidentu kus pravého ucha ukousl a vyplivl do ringu. Za incident byl diskvalifikován.   

https://www.instagram.com/p/CbIO20wjpIb/

Holyfield a Tyson již dávno zakopali válečnou sekeru. Tyson o incidentu dokonce několikrát zavtipkoval a navrhl rivalovi, aby podobný produkt, jaký nyní představil, udělali. "Možná budeš součástí mého byznysu, protože my plánujeme udělat sérii 'Holy ears'. Nějakou svačinku," navrhl Tyson v roce 2019 svému rivalovi. Holyfield to tehdy nezamítl, ale zda se na novém produktu skutečně podílel, není jasné. 

Související obsah

Úřadující šampion WBC Tyson Fury se nedávno vyjádřil k válce na Ukrajině. Pokud se do konfliktu zapojí jeho rodná Británie nebo USA, bude stát v první linii:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události