Liverpool uspěl na Arsenalu a na Manchester City ztrácí pouze bod

Úderná ofenzivní síla Liverpoolu - Sadio Mané, Mohammed Salah a Roberto Firmino | Zdroj: Profimedia

V anglické Premier League se ve středu hrály dva duely. Arsenal doma přivítal Liverpool, který zvítězil 2:0 a na vedoucí Manchester City už ztrácí pouze bod. Ve druhém zápase uspěl stejným poměrem Tottenham na hřišti Brightonu.

Liverpool zahrozil hned ve druhé minutě, když nebezpečně hlavičkoval van Dijk, ale domácí gólman předvedl skvělý zákrok. Skóre se tak pohnulo až po změně stran. Diogo Jota si naběhl na Alcantarovu přihrávku a z úhlu překonal Ramsdalea.

A Reds v 62. minutě odskočili na rozdíl dvou branek. Robertson u postranní čáry vybojoval míč a přízemní centr následně uklidil do sítě Roberto Firmino. V závěru ještě zahrozil domácí Martinelli, ale zakončil těsně vedle.