Lampard si při vášnivých oslavách zlomil ruku. Za tři body to beru, směje se trenér

Trenér Evertonu Frank Lampard Zdroj: Profimedia.cz / Philip Bryan / ProSportsImages / DPPI

Utkání Evertonu proti Newcastlu má zajímavou dohru. Při bouřlivých oslavách gólu domácího celku se totiž zranil trenér Frank Lampard. Fotbalová legenda Chelsea si zlomila ruku.

"Stalo se mi to při oslavách gólu. Do ničeho jsem nepraštil, spíš jsem se o něco zachytil. Navíc jsem to zjistil až po dvou minutách, když se mi začala třást ruka a bolelo mě to. Ale za tři body to beru," vyprávěl Frank Lampard na tiskové konferenci po zápase.

Jeho Everton dohrával v deseti a dlouho to vypadalo, že si z domácího duelu proti Newcastlu odnese remízu 0:0. Nicméně pak se kvůli bizarnímu zdržení hry, kdy se k tyčce přivázal jeden z aktivistů, nastavovalo hned 14 minut.