Fotbal

Svatba roku! David Beckham ženil syna, vzal si o čtyři roky starší miliardářku

Svatba roku! David Beckham ženil syna, vzal si o čtyři roky starší miliardářku
Slavný pár vyfocen na svatbě svého syna Brooklyna s Nicolou Peltzovou Zdroj: profimedia.cz

Velká sláva u Beckhamů! Nejstarší syn slavného fotbalisty Brooklyn si o víkendu po tříletém vztahu vzal svou partnerku, herečku a dědičku Nicolu Peltzovou. Pár si své "Ano" řekl v rodinném sídle nevěsty na plážích Floridy, v obklopení slavných jmen a za popíjení extrémně drahého šampaňského.

Na veřejnosti se spolu začali objevovat v roce 2019, v červenci 2020 se zasnoubili a 9. dubna 2022 svůj vztah zpečetili svazkem manželským. Slavnost proběhla v luxusní vile rodiny Peltzových na Palm Beach. Na pozemcích byly také přistaveny tři svatební stany s výhledem na moře.

Dlouho plánovaná luxusní svatba vyšla novomanžele na zhruba 88 milionů korun, jak uvádí britský portál Mirror. To, že šlo o opravdu luxusní akci, dokazuje i fakt, že hostům bylo podáváno šampaňské Bollinger. Jedna taková láhev stojí v přepočtu téměř šest tisíc korun. Téměř 1,5 milionu pak padlo na květinovou výzdobu stolů. 

​Svatby, o které se píše jako o "svatbě celebrit desetiletí", se kromě Davida a Victorie Beckhamových zúčastnilo 300 hostů, mezi kterými nechyběla ani slavná jména. Paparazzi mezi hosty vyfotili například tenistku Serenu Williamsovou, kuchařskou superstar Gordona Ramseyho, herečku Evu Longoriovou, zpěvačku a bývalou členku skupiny Spice Girls Melanie C nebo modelku Gigi Hadid. Na svatbu měli být také pozvaní někteří členové britské královské rodiny, se kterými mají Victoria a David Beckhamovi dobré vztahy.

​24letý Brooklyn ztvrdil závazek šestivteřinovým polibkem své o čtyři roky starší manželky. Nicola je židovského původu, a aby Brooklyn uctil tradici, obřad proběhl v sobotu pod květinami vyzdobeným baldachýnem – chupou. Poté, co je rabín oddal, ženich podpatkem rozbil sklo zabalené do látky. Na závěr pár obdržel sedm požehnání nad pohárem vína – zvyk zvaný Nisu'in.

​Podle informací britského Dailymailu pár uzavřel předmanželskou smlouvu – ostatně oba jednou zdědí obrovské peníze. Jmění Beckhamových je odhadováno na 494 milionů dolarů (přes 11 miliard korun), jmění Nicolina otce Nelsona Peltze, amerického investora a byznysmena, je odhadováno na 1,6 miliardy dolarů (36 miliard korun).

Nicola mimo modelingovou kariéru prorazila i na stříbrném plátně. Zahrála si hlavní ženskou roli v akčních bijácích ze série Transformers.

Související obsah

​Takhle to spolu sluší Brooklynovi a Nicole: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události