Aubameyang vystřelil Barceloně výhru, Sevilla zvládla přestřelku

Fotbalisté Barcelony dokázali ve 33. kole španělské LaLigy porazit Real Sociedad 1:0 a opět se dostali na druhé místo v tabulce. O jedinou branku se postaral Pierre-Emerick Aubameyang. Za katalánským velkoklubem je o skóre třetí Sevilla, která ve čtvrtek porazila Levante 3:2.

Barcelona odčinila porážku s Cádizem a opět zapsala tři body, které ji katapultovaly na druhé místo v lize. Nicméně výhra se nerodila úplně snadno. Katalánci šli sice poměrně brzo do vedení, ale pak toho do útoku už příliš nepředvedli. Naopak domácí zejména ve druhé půli zlobili a několikrát se ocitli v dobré šanci na vyrovnání.

Nicméně Barcelona si nakonec jednogólové vedení pohlídala a bere cenné tři body.