Inter se vrátil do čela tabulky. S přehledem přehrál Mourinhův AS Řím

Fotbalisté Interu Milán vyhráli čtvrtý ligový zápas v řadě, když na svém stadionu porazili AS Řím 3:1. Góly se o to zasloužili Dumfries, Brozovič a Martínez. Závody s městským rivalem AC tak dále pokračují. V závěsu dalších čtyř bodů je Neapol.

Na první gól si fanoušci na San Siru museli počkat do 30. minuty. Hakan Calhanoglu povedeným pasem uvolnil nizozemského křídelníka Denzela Dumfriese, který střelou mezi nohy překonal brankáře hostí. Ještě do poločasu se domácím podařilo vedení navýšit. Marcelo Brozovič se uvolnil ve vápně a tvrdou ranou ke vzdálenější tyči rozradostnil fanoušky modročerných podruhé.

Do kabin se tak šlo za stavu 2:0 pro Inter. Po návratu ze šaten uplynulo pouhých sedm minut a Patricio musel lovit míč ze své sítě potřetí. Lautaro Martínez si naskočil na centr mířící do vápna a přesnou hlavičkou upravil skóre už na 3:0. V závěru utkání se pak povedlo AS Řím alespoň korigovat skóre, když Henrich Mchitarjan pbdržel zpětnou přihrávku od Šomurodova a střelou pod víko překonal Handanoviče.