Hokej

Boxerská premiéra v NHL! Rutta se zastal krajana a zametl s útočníkem Preds

V NHL působí již pátou sezonu, ale až nyní se český obránce Jan Rutta poprvé popral. Ve středu ledové plochy se pustil do Nicka Cousinse poté, co se dostal do strkanice s Ondřejem Palátem. Svého spoluhráče se zastal a hostujícího centra v bitce úplně deklasoval.

Když už na to dojde, tak to musí stát za to. Jan Rutta poprvé v NHL sundal rukavice a určitě nezklamal. Jednatřicetiletý bek se za stavu 6:2 pro jeho Tampu dostal do potyčky s Nickem Cousinsem. Jejich rvačka trvala jen krátce a někdejší bek Chicaga a dvojnásobný vítěz Stanley Cupu mohl jet na trestnou s pocitem vyhrané bitky. 

Vše se stalo poté, co se Cousins dostal do strkanice s Ondřejem Palátem. Oba hráči si navzájem dali krosček, jeden přidal právě i Rutta. Hráč Predators pak jel kolem píseckého rodáka a něco pronesl na jeho adresu. Bek Lightning hned sundal rukavice a pustil se do souboje, za který by se nemusel stydět ani Tyson Fury.

Související obsah

Určitě si ještě polepšil u spoluhráčů, protože každá rvačka zvyšuje kredit jakéhokoliv hráče napříč celou ligou. Nejaktivnějším českým bijcem je Radko Gudas, který by svého krajana za rvačku určitě pochválil.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události