Fotbal

Po kolapsu další velký krok. Eriksena chce hvězdný tým z Premier League

Po kolapsu další velký krok. Eriksena chce hvězdný tým z Premier League
Fotbalista Christian Eriksen v dresu Brentfordu Zdroj: profimedia.cz

Tak to by byla bomba. Fotbalista Christian Eriksen, který se po srdečním kolapsu vrátil do Premier League, by mohl od nové sezony oblékat dres Manchesteru United. O služby dánského záložníka má totiž zájem nový trenér Erik ten Hag.

Vedení United v týdnu oznámilo, že slavný anglický tým povede od nové sezony 52letý Nizozemec Erik ten Hag. Ten by navíc v létě chtěl přivést hned několik posil a jednou z letních akvizic má být i fotbalista Christian Eriksen, který hájí dres Brentfordu.

30letý záložník zkolaboval při evropském šampionátu v minulém roce. Lékaři ho museli přímo na hřišti oživovat a jeho šance na návrat k fotbalu byly z říše sci-fi. Nicméně fotbalista dostal po operaci kardioverter-defibrilátor a po úspěšné rekonvalescenci se vrátil na trávníky ve velkém stylu.

Související obsah

​Brentfordu pomohl k záchraně v Premier League a parádní comeback předvedl i v dánské reprezentaci, kde skóroval ve dvou přátelských zápasech.

Nyní by mohl Christian Eriksen hrát za slavný Manchester United, který se ale letos trápí a patří mu až šesté místo v lize. Nicméně podle webu Daily Star je dánský záložník i v hledáčku Tottenhamu, za který v minulosti Eriksen hrál, a navíc se z angažmá v Interu zná s trenérem Antoniem Contem.

Na tomto hřišti v minulém roce Christian Eriksen zkolaboval, při přátelském zápase dánské reprezentace se na tento trávník vrátil a vstřelil gól:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události