Inter čtyřmi góly otočil skóre a v lize je opět první. Juventus prožil kolaps

Fotbalisté Interu sice ve 36. kole Serie A prohrávali s Empoli už 0:2, nakonec však skóre po skvělém obratu otočili a slaví výhru 4:2. Dvěma góly se na výhře podílel Lautaro Martínez. Milánský klub je tak minimálně do neděle lídrem italské ligy. Velký propadák naopak prožili hráči Juventusu, kteří neudrželi vedení 1:0 a prohráli s Janovem.

Interu Milán vůbec nevyšel úvod utkání. Hned v 5. minutě zužitkoval přihrávku do vápna Pinamonti a Empoli šlo do vedení. Po necelé půl hodině to pak bylo už o dvě branky. Asllani si krásně zpracoval centr a propálil brankáře Interu.

Jenže milánský tým se nevzdal a pomohl mu hostující Romagnoli, který si po přihrávce zleva vstřelil smolný vlastní gól. Inter rázem ožil a do konce poločasu dokázal skóre srovnat. Lautaro Martínez se dostal ve vápně ke zpětné přihrávce a bez problému zakončil.