Hokej

Šafářová s Plekancem slaví. Bývalá tenistka porodila chlapečka

Šafářová s Plekancem slaví. Bývalá tenistka porodila chlapečka
Zdroj: Profimedia

Bývalá tenistka Lucie Šafářová a kladenský hokejista Tomáš Plekanec přivítali na svět dalšího potomka. Úspěšná tenistka porodila chlapečka Olivera, ze kterého už se raduje sestřička Leontýna a také nevlastní bráškové Matyáš a Adam.

Šťastní rodiče oznámili radostnou novinu na svých sociálních sítích. "Malý bráška už je s námi! Vítej v té naší sportovní rodině, Oliverku! Jsme moc šťastní, že tě máme," napsal k fotografiím Šafářová.

A pod příspěvkem se ihned začaly hromadit gratulace. "Lucie, gratuluji. Vítej na světě, Olivere," napsala ruská tenistka Jelena Vesninová. Přidala se ale také bývalá kolegyně ze čtyřhry Bethanie Matteková-Sandsová, ale také bývalá tenistka Dinara Safinová, Caroline Wozniacká a v neposlední řadě i Barbora Strýcová. S gratulacemi přispěchala také mílařka Kristiina Mäki a plážová volejbalistka Markéta Nausch-Sluková.

Související obsah

​Pro pár jde o druhé společné dítě. Prvním je dvouletá dcera Leontýna. Z předešlého vztahu s Lucií Vondráčkovou má Plekanec dva syny – desetiletého Matyáše a šestiletého Adama.

https://www.instagram.com/p/CdWJWvdDG_m/

Jakému sportu se Oliver bude věnovat, zatím není jasné. Ale například syn Tigera Woodse se potatil a věnuje se golfu:

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události