Fotbal

Poražený kouč neudržel nervy. Dotěrného fanouška skopl k zemi

Poražený kouč neudržel nervy. Dotěrného fanouška skopl k zemi
Trenéři Frank Lamprad (zády) a Patrick Vieira (čelem) Zdroj: profimedia.cz

Goodison Park ve čtvrtek večer zaplavila vítězná atmosféra. Domácí Everton senzačně otočil zápas s Crystal Palace (3:2) a kolo před koncem ligy si zachránil místo v Premier League. Po zápase o emoce nebyla nouze. Ty své neudržel na uzdě trenér poražených Patrick Vieira, který skopl neukázněného fanouška.

Csaplárova past zafungovala na jedničku! Crystal Palace, uchlácholené poločasovým vedením 2:0, v druhé půli zaskočily góly Michael Keanea a Richarlisona. Senzační obrat pět minut před koncem dokonal Dominic Calvert-Lewin.

Po vítězství na Goodison Parku vypukly divoké oslavy. Fanoušci z tribun vběhli na trávník a společně slavili vítězství znamenající setrvání v anglické Premier League. Ne všichni však s domácími sdíleli vítězné nadšení. ​Emoce na uzdě po ztraceném zápase neudržel trenér Crystal Palace Patrick Vieira. Fanouška Evertonu počastoval nahodilou kombinací zakončenou low-kickem. Poté, co se fanda vyškrábal zpět na nohy, útok opětoval. Naštěstí přihlížející včas střet roztrhli a podrážděného trenéra odvedli.

https://twitter.com/footbalIfights/status/1527406651292143620

Skopnutý fanoušek si však o výchovnou lekci koledoval. Z prvního záběru je vidět, jak na zdrceného trenéra dotírá a gestikuluje mu před obličejem. Z jiné nahrávky je pak zřejmé, že Vieirovi nadával a u obličeje mu mával vztyčeným prostředníčkem. "Nemám, co k tomu říct," komentoval své chování 45letý Francouz pro incidentu.

https://twitter.com/frankie_efc/status/1527412786032168968

Související obsah

"Byla to čistá radost fanoušků, kteří po vyhnutí se vyřazení vběhli na hřiště. Pokud vše probíhá dobře, nechte je klidně na hřišti. Nechte je mít ten moment. Pokud se umí chovat, není to problém," komentoval invazi fanoušků lodivod Evertonu Frank Lampard.

To v Mexiku trenér skopnul protihráče, který fauloval jeho svěřence:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události