Fotbal

Schick + Hložek? Už brzy! První prodloužil smlouvu, druhý je na zdravotní prohlídce

Český útočník Patrik Schick v létě nikam pravděpodobně přestupovat nebude. V Leverkusenu podepsal novou dvouletou smlouvu, která mu aktuálně platí až do června 2027. Čeští fanoušci se tak mohou těšit na spolupráci s Adamem Hložkem, který momentálně podstupuje zdravotní prohlídku.

​Spekulace ohledně Schickova letního přestupu z Leverkusenu mohou pomalu uhasnout. Český hvězdný útočník, který v letošní sezoně Bundesligy nastřílel 24 gólů, to dal jasně najevo prodloužením smlouvy, která mu nyní nově platí až do roku 2027. "Nyní jsem v Praze. Rehabilitace po operaci probíhá dobře. Chtěl bych vám říct jednu věc, prodloužil jsem smlouvu až do roku 2027. Jsem opravdu šťastný, že můžu pokračovat v Bayeru," vzkázal svým fanouškům prostřednictvím sociálních sítí klubu. 

O něco více se angažmá v Bayeru Leverkusen přiblížilo i Adamu Hložkovi. Podmínky smlouvy jsou podle renomovaného novináře Fabrizia Romana již domluvené a zbývá pouze absolvovat zdravotní prohlídku. Sparta by za talentovaného hráče měla obdržet garantovaných 13 milionů eur (320 milionů korun) a ve hře by měly být i bonusy za případné úspěchy v červeno-černém dresu. V případě, že Leverkusen prodá českého hráče někam dál, dostane pražský klub dalších 30 % přestupní částky. 

Patrik Schick se v závěru Bundesligy blýskl tímto krásným gólem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události