Další sporty

Česká běžkyně Mäki uvázla na letišti, pak se tvrdě opřela do aerolinek

Dojatá česká mílařka Kristiina Mäki
Zdroj: Profimedia

Jedna z nejlepších českých atletek, která je původem z Finska, se tvrdě opřela na svém instagramu do aerolinek. Kristiina Mäki se přesouvala francouzskou společností do Maroka, ale na letišti nejspíše strávila více času než sama chtěla.

Ještě včera večer dávala na svůj osobní instagram Mäki video se svou reprezentační kolegyní Ladou Vondrovou o tom, jak jim uletělo ve Francii letadlo. "Nemám ani kartáček, takže to bude zajímavé. Prostě nám to uletělo," vtipkovala Vondrová u piva.

Během dne to české běžkyně zkoušely znovu. Ani nyní se ale spokojenost nedostavila. Česká olympionička, která se výchovy dočkala ve finském Seinäjoki, se následně vyjádřila směrem k aerolinkám Air France. "Nikdy neleť s Air France. Nikdy. Ani ve snu, ani jako pilot," napsala na svém instagramu.

Související obsah

"Pí**sové," dodala třicetiletá běžkyně, jejíž přítelem je taktéž sportovec Filip Sasínek. Později se už pochlubila jen finální destinací, kterou bylo Maroko. Česká sportovkyně se nicméně nejspíše francouzské dopravě asi vyhne.

Vzkaz běžkyně Mäki směrem k francouzským aerolinkám Zdroj: Instagram kristiinamaki

Běžkyně Kristiina Mäki skončila na MS v krosu druhá:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události