Fotbal

Gareth Bale by mohl zůstat v Madridu. Ve hře je zajímavý přestup

Gareth Bale by mohl zůstat v Madridu. Ve hře je zajímavý přestup
Fotbalista Gareth Bale Zdroj: profimedia.cz

Hvězdný Gareth Bale by se při dalším fotbalovém přestupu nemusel stěhovat daleko. Podle nejnovějších zpráv je totiž ve hře přestup do španělského klubu Getafe, který také sídlí v Madridu.

32letý Velšan strávil v Realu Madrid devět let a není tedy divu, že se v hlavním městě Španělska pořádně zabydlel. Tento fakt by mohl hrát roli i při dalším angažmá. Ve hře je totiž i varianta, že by fotbalista v Madridu zůstal.

Podle slov prezidenta Getafe Ángela Torrese by totiž Gareth Bale mohl posílit právě 15. tým uplynulého ročníku LaLigy. "Dnes ráno jsem mluvil s agentem hráče. Byl nám nabídnut a zvážíme to, ale budu muset mluvit s technickým personálem," oznámil ve středu prezident Getafe.

Související obsah

Pokud by překvapivý přestup klapl, potkal by se Gareth Bale v týmu i s českým záložníkem Jakubem Janktem, který v madridském klubu působí od minulého roku.

Každopádně Gareth Bale bude na fotbalovém trhu stále velmi žádaným zbožím. Nedávno 32letý fotbalista pomohl svým výkonem Walesu k postupu na mistrovství světa. Velšané si tak díky výhře 1:0 nad Ukrajinou zahrají MS po dlouhých 64 letech.

Gareth Bale také nedávno slavil úspěch v Lize mistrů, když Real Madrid ve finále porazil Liverpool:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události