Katastrofa, trapas, chaos. Média tepou do výkonu slovenské reprezentace

Fotbalista Juraj Kucka (vlevo) gestikuluje s rozhodčím Zdroj: TASR / Profimedia

Fotbalisté Slovenska ani napodruhé neporazili Kazachstán a v úrovni C Ligy národů zapsali po výsledku 1:2 další ostudnou prohru. Kritikou nešetří ani slovenská média, která tepou do reprezentačního týmu.

"Katastrofa, mizérie, zoufalství," píše například web športky.sk. To deník Nový čas zase mluví o blamáži, kterou ještě v závěru umocnila červená karta pro Ondreje Dudu. "Závěr Slováci nezvládli i psychicky a Duda uviděl během dvou minut dvě karty," zmiňuje Nový čas situaci z 87. minuty, kdy šlo Slovensko do deseti.

V tu chvíli už slovenská reprezentace prohrávala 1:2 a nakonec si připsala další porážku v Lize národů C. Slovensko tak s Kazachstánem prohrálo už podruhé, před týdnem s ním padlo 0:1 dokonce doma, nyní na něj nestačilo ani v kazašské Astana Aréně.

"Blamáž, chaos, frustrace," dodává web SME.sk, který také mluví o vyjádření Juraje Kucky, jenž si v pozápasovém rozhovoru nebral servítky. "Těžko se to hodnotí. Se*e mě to. Celý tým to se*e," prohlásil naštvaný fotbalista Watfordu, který dokázal srovnat na 2:2, VAR ale branku odvolal. "Nevím, co k tomu dodat, selhali jsme zase v efektivitě. Měli jsme šance, ale nedokázali jsme dát gól. Oni pak dali dva góly z prvních dvou šancí," dodal Kucka.

Slovensko, které po první prohře s Kazachstánem odvolalo trenéra Tarkoviče, tak ani pod dočasnými trenéry Samuelem Slovákem a Markem Mintálem nad kazašským soupeřem neuspělo a po čtyřech zápasech má na kontě šest bodů. Postup do úrovně B v Lize národů se tak vzdaluje, jelikož právě Kazachstán má aktuálně deset bodů, a fotbalisté Slovenska tak musejí doufat v jeho velké zaváhání.

Slovensko je bez trenéra, to česká reprezentace si pojistila služby kouče Jaroslava Šilhavého: