Fotbal

Španělského reprezentanta okradli na ulici. Musela zasahovat i sanitka

Španělského reprezentanta okradli na ulici. Musela zasahovat i sanitka
Fotbalista Dani Olmo v dresu Lipska. | Zdroj: Profimedia.cz

Španělský fotbalista Dani Olmo se stal obětí loupežného přepadení. K incidentu došlo ve Valencii, kde 24letý záložník tráví dovolenou. Zloději mu přímo na ulici ukradli hodinky v hodnotě, jež přesahuje 750 tisíc korun. Olmův bratr se za pachatelem neohroženě vydal. Utrpěl přitom lehčí zranění, a k případu tak musela být přivolána sanitka.

Místo aby si užil zaslouženou dovolenou, musí řešit nečekaný problém. Čtyřiadvacetiletý záložník Lipska Dani Olmo byl totiž ve Valencii okraden. A to přímo na ulici.

Když se se svým bratrem vracel kolem deváté večer z kadeřnictví, objevil se neznámý lupič, který španělskému reprezentantovi strhl z ruky drahé hodinky značky Rolex v hodnotě více než 750 tisíc korun. Těmi se hráč nedlouho předtím chlubil na instagramu.

Související obsah

​Za zlodějem se ihned vydal Olmův bratr Carlos, který ho pronásledoval až k připravenému autu. To řídil pachatelův komplic, a když se vozidlo rozjelo, způsobilo Carlosi Olmovi lehké zranění. Kvůli tomu musela být přivolána i sanitka. 

Dani Olmo ve známém španělském městě relaxoval po náročné sezoně a zápasech v Lize národů, v níž naskočil i proti Čechům.

O malou krádež se v NHL postaral i věhlasný Brad Marchand. Ten fanouškovi upřel puk, který mu chtěl hodit za plexisklo brankář:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události