Další sporty

Jaká je budoucnost Nets? Dvě největší hvězdy přemýšlí o odchodu

Jaká je budoucnost Nets? Dvě největší hvězdy přemýšlí o odchodu
Kevin Durant a Kyrie Irving v dresu Nets | Zdroj: Profimedia.cz

Brooklyn patřil mezi největší kandidáty na titul v NBA, ale prožil opravdu špatnou sezonu. Vypadl v prvním kole play-off, ve kterém neuhrál jediný zápas. A pomalu se ve vodách Nets začíná mluvit o tom, zda v týmu zůstanou dvě největší hvězdy – Kyrie Irving a Kevin Durant. Oba hráči údajně o přesunu do jiného týmu přemýšlí.

Kyrie Irving neprožil úplně šťastnou sezonu. Kvůli odmítání očkování byl zkušený basketbalista suspendován, později mohl naskočit jen do venkovních zápasů. Všehovšudy toho letos moc neodehrál a navíc přicházel o miliony dolarů. 

Podle webu The Athletic jsou jednání mezi hráčem a vedením klubu na bodě mrazu. Jedním z důvodů může být i letošní sezona a celkových neúspěch v ní.

Související obsah

Celou situaci už začal monitorovat také hvězdný Kevin Durant, který patří mezi nejlepší hráče současnosti. Trojnásobný olympijský vítěz má smlouvu až do roku 2026, nevylučuje se ale ani jeho výměna do jiného týmu.

Brooklynu se nevedlo bez Irvinga, o moc lepší to nebylo ani s ním v sestavě. Nets skončili sedmí v konferenci, v play-off pak proti pozdějšímu finalistovi z Bostonu neuhráli jediný zápas.

NBA letos ovládli Warriors. Takhle slavili v San Franciscu svůj triumf:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události