Tenis

Americká tenistka začala novou kariéru. Točí videa pro dospělé

Americká tenistka začala novou kariéru. Točí videa pro dospělé
Americká tenistka Ashley Harkleroadová Zdroj: profimedia.cz

Tak tomu se říká nová kariéra. Bývalá americká tenistka Ashley Harkleroadová se rozhodla, že si bude vydělávat zcela jiným způsobem. Založila si sociální platformu OnlyFans, kde zveřejňuje erotické snímky a videa.

"Jsem první profesionální tenistka, která kdy byla na obálce časopisu Playboy. A teď jsem na onlyfans," hlásí hrdě Harkleroadová. Americká hráčka se proslavila tím, že se v roce 2008 objevila na obálce renomovaného pánského časopisu.

Nyní se 37letá tenistka, která je zároveň matkou dvou dětí, rozhodla k dalšímu kroku. Založila si účet na sociální platformě, která je určená dospělým. Ostatně nejedná se o první případ. Podobným způsobem si přivydělává i MMA zápasnice Paige VanZantová nebo basketbalistka Liz Cambageová.

Související obsah

Ashley Harkleroadová ukončila kariéru v roce 2012. Nicméně během svého působení na tenisových kurtech rozhodně ostudu neudělala. Na všech grandslamech se dokázala dostat alespoň do druhého kola a jednu dobu dokonce figurovala na 39. místě žebříčku WTA. Díky tenisu si přišla na více než milion dolarů (cca 23 milionů korun).

Nyní se manželka bývalého tenisty Chucka Adamse rozhodla pro jinou kariéru – zveřejňuje erotické fotografie a videa. "Miluji ukazovat hezké obrázky," píše Harkleroadová na svém instagramu.


Takhle se české tenistky vystrojily před začátkem Turnaje mistryň v minulém roce:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události