Fotbal

Příští sezonu bude Messi nejlepší verzí sebe samého, říká bohatý prezident PSG

Příští sezonu bude Messi nejlepší verzí sebe samého, říká bohatý prezident PSG
Prezident PSG Nasser Al-Khelaifi a Lionel Messi Zdroj: Profimedia

Lionel Messi má za sebou první sezonu v PSG. Nevyšla mu ale podle představ, když ve 34 zápasech vstřelil 11 gólů a na dalších 15 přihrál. Podle prezidenta francouzského klubu Nassera Al-Khelaifiho ale není důvod k panice. Argentincův slabší ročník je prý omluvitelný tím, že se musel aklimatizovat do nového prostředí. Příští sezonu se podle něj fanoušci mohou těšit na mnohem lepšího Messiho.

Lionel Messi v pátek oslavil už 35. narozeniny. Přesto jsou na něj jako na vítěze sedmi Zlatých míčů stále kladeny ty nejvyšší nároky. Proto jeho výkony v první sezoně za francouzské PSG byly pro širokou fotbalovou veřejnost zklamáním. Prezident PSG Nasser Al-Khelaifi ale nad geniálním fotbalistou hůl neláme. Podle něj v příštím ročníku odehraje nejlepší sezonu v kariéře.

"Po více než 20 letech v Barceloně musel poznat novou zemi a město a zvyknout si na jinou soutěž a tým. Stejně jako jeho rodinu ho trápil koronavirus," hledal důvody jeden z nejbohatších mužů ve fotbalovém prostředí, proč se Messimu sezona příliš nepovedla. "Nebyla to pro něj snadná sezona, ale v té příští se můžeme těšit na Messiho nejlepší verzi, jakou jsme kdy mohli vidět," nepochybuje v rozhovoru pro Le Parisien

Související obsah

​Ve své první sezoně pomohl Messi PSG k mistrovskému titulu v Ligue 1, když ve francouzské lize vstřelil šest gólů. S Ligou mistrů se ale tým z hlavního města Francie musel rozloučit už v osmifinále, protože nestačil na budoucího vítěze Real Madrid. Je pravděpodobné, že v příští sezoně už nebude trénovat Messiho a spol. Mauricio Pochettino, jelikož PSG intenzivně hledá jeho nástupce. 

Podle Lionela Messiho by měl Zlatý míč za uplynulý ročník vyhrát Karim Benzema:

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události