Další sporty

Blíží se přestup Duranta? Spoluhráč z reprezentace sdílel tajemnou fotografii

Blíží se přestup Duranta? Spoluhráč z reprezentace sdílel tajemnou fotografii
Basketbalista Kevin Durant (vlevo) a Damian Lillard (vpravo) | Zdroj: profimedia.cz

Odejde hvězdný Kevin Durant do jiného klubu? Slavný basketbalista není údajně úplně spokojený v Brooklynu, a v zámoří se tak spekuluje o jeho výměně. Celou situaci navíc přiživil spoluhráč z reprezentace Damian Lillard, který na instagramu sdílel fotografii, kde oba hráči pózují v dresu Portlandu.

Hvězdami nabitý Brooklyn za sebou nemá povedenou sezonu v NBA, a spekuluje se tak, že by mohlo dojít k velkým odchodům. Na spadnutí je zejména přestup Kyrieho Irvinga, který jako neočkovaný hráč nemohl odehrát v New Yorku kompletní sezonu.

Nicméně podle webu The Athletic by odchod hvězdného parťáka mohl ovlivnit i rozhodování Kevina Duranta, který má u Nets smlouvu do roku 2026. Ve hře tak může být i výměna do jiného klubu.

Související obsah

Nejasnou situaci okolo Duranta navíc ještě přiživil Damian Lillard, který by pravděpodobně rád zavzpomínal na spolupráci z reprezentace USA, která přinesla zlatou olympijskou medaili z Tokia.

https://twitter.com/InBronWeTrust/status/1540789115758809089

Rozehrávač Trail Blazers totiž na instagramu sdílel fotografii, kde oba hráči figurují v červeném dresu Portlandu. Zdali se jedná o zbožné přání 31letého basketbalisty, nebo by Durant mohl skutečně tento tým posílit, je otázka.

Letošním vítězem NBA se stali basketbalisté Golden State Warriors:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události