Další sporty

Velké starosti ex plážové volejbalistky Kolocové. Její malá dcerka je v nemocnici

Velké starosti ex plážové volejbalistky Kolocové. Její malá dcerka je v nemocnici
Kristýna Kolocová během sportovní kariéry Zdroj: Profimedia

Bývalá plážová volejbalistka Kristýna Hoidarová Kolocová ukončila před necelými čtyřmi roky aktivní sportovní kariéru a může se naplno věnovat svým dvěma malým dětem. Nyní ale neprožívá vůbec jednoduché období, protože její sedmiměsíční dcera Klárka leží v nemocnici s virovou encefalitidou. Své fanoušky o tom informovala na sociálních sítích, aby jí dali naději, že se z toho její potomek brzy dostane.

V neděli večer zveřejnila bývalá vicemistryně Evropy v plážovém volejbale fotografii, na které je se svojí dcerkou, jenž se narodila loni v listopadu. Kvůli velké spavosti a apatii musela Klárka na jednotku intenzivní péče, načež následovala neurologická vyšetření a lumbální punkce, díky čemuž bylo zjištěno, že trpí virovou encefalitidou. "Napište mi prosím někdo, že to vaše dítě taky mělo a teď už vesele skotačí doma," požádala své fanoušky, aby jí dali v této nelehké chvíli naději. Kromě malé Klárky má Kolocová se svým manželem ještě syna Viktora, který před dvěma týdny oslavil třetí narozeniny. 

https://www.instagram.com/p/CfR7NxsrjJW/

Po většinu své sportovní kariéry tvořila Kolocová pár s Markétou Slukovou. Společnými silami dosáhly na páté místo na olympijských hrách v Londýně a staly se dvojnásobnými mistryněmi republiky. Po rozchodu v roce 2015 vystřídala další dvě partnerky a s Michalou Kvapilovou vybojovaly stříbrné medaile na mistrovství Evropy v roce 2017. O rok později pak oznámila konec kariéry. Vdala se za manažera Martina Hoidara, se kterým mají dvě děti. 

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události