MMA

Cormier a Chabib byli uvedeni do Síně slávy. Jeden z nich přiznal podvádění

Cormier a Chabib byli uvedeni do Síně slávy. Jeden z nich přiznal podvádění
Chabib Nurmagomedov a Daniel Cormier po uvedení do Síně slávy UFC Zdroj: Profimedia.cz

Do Síně slávy prestižní organizace UFC byli uvedeni legendární zápasníci Chabib Nurmagomedov a Daniel Cormier, stalo se tak před galavečerem UFC 276, kde se představí například Adesanya, Volkanovski či Holloway. Americký zápasník pak přiznal, že jednou ve své kariéře podváděl.

Cormiera s Nurmagomedovem není potřeba tolik představovat. První jmenovaný patří mezi nejlepší zápasníky v těžké a polotěžké váze, ve své kariéře padl pouze třikrát, a to hned dvakrát v závěru kariéry. Chabib v kleci nikdy nepadl, jeho profesionální rekord se zastavil na hodnotě 29-0.

Ve vegaské T-Mobile Aréně se oba zápasníci dočkali slavnostního uvedení do Síně slávy, společně s nimi tam putují také Giga Chikadze, Cub Swanson a Doo-ho Choi. Následně došlo na rozhovory a Daniel Cormier v tom svém přiznal podvádění během své aktivní kariéry. 

Související obsah

​"Kluci, chci vám něco říct, protože mám pocit, že právě teď je čas být zcela transparentní," pronesl Cormier během svého uvedení do Síně slávy UFC v Las Vegas. "Myslím si, že jsem se možná toho ručníku v Buffalu přidržel," dodal nynější komentátor zápasů v organizaci UFC.

Reagoval tak na situaci z roku 2017, kdy v Buffalu obhajoval titul v polotěžké váze proti Anthonymu Johnsonovi. Nejdříve totiž nenavážil potřebnou váhu, o dvě minuty později již ano. Hodně se spekulovalo o tom, že se podržel ručníku, čímž svou váhu o něco málo "vylepšil." 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události