Fotbal

Ještě minimálně rok. Ibrahimovič se rozhodl v Itálii pokračovat

Ještě minimálně rok. Ibrahimovič se rozhodl v Itálii pokračovat
Zdroj: profimedia.cz

Švédský čtyřicátník a jedna z největších fotbalových ikon Zlatan Ibrahimovič bude s fotbalem ještě minimálně rok pokračovat. Svérázný útočník se rozhodl prodloužit smlouvu s AC Milán.

Rodák z Malmö měl s milánským celkem smlouvu do posledního června letošního roku. Mluvilo se o tom, že by už mohl s fotbalem definitivně skončit, ale švédský fenomén řekl "ne". S vedením Rossoneri se dohodl, že ještě minimálně rok bude oblékat červeno-černý dres. S informací přišel novinář Fabrizio Romano.

Ibrahimovič v loňském roce vyhrál s AC Milán italskou Serii A. Týmu pomohl ve 23 zápasech, ve kterých se osmkrát gólově prosadil a tři branky připravil. V Lize mistrů pak nastoupil čtyřikrát, ale gól nevstřelil.

Související obsah

​Čtyřicetiletého forvarda ale trápila během sezony také častá zranění. Problémy měl s achilovkou a s kolenem. Právě s kolenem musel na operaci a nyní se léčí. Rekonvalescence potrvá šest až sedm měsíců. I kvůli tomu souhlasil Ibrahimovič se snížením platu. Z původních 7 milionů eur za rok (173 milionů korun) bude brát 2,5 milionu eur (téměř 62 milionů korun).

Podívejte se, jak se Zlatan Ibrahimovič zotavoval ze zranění v únoru:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události