Fotbal

Blíží se velký třesk v Anglii? Chelsea dotahuje přestup velkých hvězd ze City

Blíží se velký třesk v Anglii? Chelsea dotahuje přestup velkých hvězd ze City
Trenér Chelsea Thomas Tuchel Zdroj: Profimedia

Fotbalová Chelsea je s novým majitelem Toddem Boehlym v letním přestupovém období hodně aktivní. Žádný velký příchod se jí ale ještě nepodařilo dotáhnout. V případě hvězd Manchesteru City Raheema Sterlinga a Nathana Akého je k tomu už ale hodně blízko. S oběma hráči je již londýnský klub domluvený.

Andreas Christensen, Antonio Rüdiger a Romelu Lukaku. S těmito hráči se londýnská Chelsea v letním přestupovém období rozloučila. První dva odešli zdarma do španělské LaLigy a belgický obrovitý útočník hostuje v Interu Milán. Na posily ale fanoušci Blues stále čekají marně. 

Podle italského novináře Fabrizia Romana je příchod dvou hvězdných hráčů už na spadnutí. Jednání s Manchesterem City o přestupu anglického reprezentanta Raheema Sterlinga jsou ve finální fázi. Vítěz loňského ročníku Premier League už pouze čeká na požadovanou oficiální nabídku ve výši 45 milionů liber (1,3 miliardy korun). Ve chvíli, kdy se tak stane, nemělo by stát transferu nic v cestě. 

Intenzivní zájem má Chelsea také o obránce Nathana Akého, se kterým se již domluvila na podmínkách smlouvy. Oficiální nabídka na stole Manchesteru City ale stále neleží. Citizens by si za svého hráče, který v bleděmodrém dresu nastoupil během dvou sezon do 40 zápasů, představovali částku okolo 45 milionů liber (1,3 miliardy korun). To je stejná cena, za kterou jej sami koupili před dvěma lety z Bournemouthu. 

Související obsah

S novým majitelem se dějí v klubu velké změny. Ze své pozice odstoupil také Petr Čech:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události